Szigetszentmiklósi stabil nemzetközi hátterű szállítmányozással foglalkozó kiemelt partnerünk számára keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe Raktári adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

* A csoportvezető munkájának támogatása.
* A terület operatív tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
* A napi jelentések elkészítésében való részvétel.
* A munkatársak elvégzendő feladatainak előkészítése és rögzítése a raktárgazdálkodási rendszerben.
* Folyamatos belső kommunikáció elősegítése.
* Dokumentációk, nyilvántartások kezelése, archiválása.
* Az ügyfél által felmerülő problémák, reklamációk kezelése.

Elvárások:

* Középfokú végzettség
* 2 év releváns szakmai tapasztalat
* Általános irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
* Precíz, pontos munkavégzés
* 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

* Vállalati buszjáratok Szigetszentmiklós 60 km-es körzetéből
* Mt. szerinti műszakpótlék
* Béren kívüli juttatások
* Bejelentett munkaviszony
* Tiszta munkakörnyezet