A WSZL Raklap-javító munkatársát keresi csapatába!

Főbb feladatok, munkák:

– EUR és ipari méretű raklapok manuális javítása az előírásoknak megfelelően, munkaeszközök segítségével

– Raklapok válogatása, átvétele, mozgatása

– Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– 8 általános iskolai végzettség

– 2 műszakos munkarend vállalása (délelőttös, délutános műszak)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Teljes munkaidős állás

– Hosszú távú lehetőség

– Stabil munkahely, biztos háttér, kiszámíthatóság

Állás, munka területe(i): Fizikai, Segéd, Betanított munka

Szükséges végzettség: Általános iskola

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1186 Budapest, Közdűlő út