Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKT LOGISZTIKUS

pozícióba.

Feladatok:

  • A projektek logisztikai feladatainak elvégzése,
  • Beszállítókkal és vevőkkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • Belső folyamatok megtervezése,
  • A termelés megtervezése, anyagbiztosítás, készletoptimalizálás,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a gazdasági, logisztikai képesítés),
  • Logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny az autóipari háttér,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.