Logisztikai területen működő kiemelt osztrák tulajdonú partnerünk magyarországi részlegének élére keresünk munkatársat:

Operációs vezető (logisztika/szállítmányozás)

Feladatok:

* A budapesti és budaörsi csapat, a teljes logisztikai operáció vezetése, irányítása, fejlesztése
* Szállítói, összeszerelői partnerekkel való tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása
* A kiszállítási csapat irányítása; Nagyobb ügyfelekkel, könyveléssel/pénzüggyel kapcsolattartás
* Beszállítók kiválasztása (szállítás és összeszerelés) – kis részben
* Működési problémákra megoldási javaslatok kidolgozása
* Folyamatok optimalizálási lehetőségeinek megvalósítása
* Költségvetési felelősség; Jelentés az osztrák vezetésnek

Követelmények:

* Felsőfokú végzettség
* Több éves, elsősorban a logisztikai szektorban szerzett vezetői tapasztalat
* Releváns szállítmányozási ismeretek; Értékesítési affinitás
* Jártasság alvállalkozókkal, beszállítókkal, partnerekkel való együttműködésben
* Tárgyalóképes angolnyelv-tudás; Előny: németnyelv-ismeret
* Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office ismeretek, erős Excel)
* Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
* Önállóság, határozottság, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság

Amit ügyfelünk nyújt:

* Komplex, felelősségteljes munkakör; hosszútávú munkalehetőség
* Stabil vállalati háttér; barátságos munkahelyi légkör
* Korrekt alapfizetés mellett vállalati gépkocsi,

Szükséges nyelvtudás: Angol (felsőfok/tárgyalóképes szint)