30 éves múlttal rendelkező fuvarozó- szállítmányozó cég fuvarszervező-speditőr munkatársat keres Budapest V. kerületében található irodájába. Olyan angolul vagy németül jól beszélő, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki képes önálló munkavégzésre, saját portfólióval rendelkezik és igénye van a folyamatos fejlődésre, partnerkörének bővítésére, képes beilleszkedni a csapatba, hatékonyan együtt tud működni a munkatársakkal.

Társaságunk folyamatosan növekvő portfólióval, stabil gazdasági háttérrel rendelkezik, biztos munkahelyet, versenyképes jövedelmet, és egyéb juttatásokat (pl. cégautó) biztosít munkavállalói részére.

Feladatok:

– nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása

– megbízókkal való kapcsolattartás

– megbízások kezelése és nyomon követése

– beérkező okmányok (számlák, fuvarlevelek) ellenőrzése

– árkalkulációk, árajánlatok összeállítása és nyomon követése

Elvárások:

– magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

– középfokú szakirányú képesítés

– szállítmányozás, fuvarozás terén szerzett minimum 1 éves tapasztalat

– Office programok felhasználói szintű ismerete

– kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

– önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

– stabil, biztos pénzügyi háttérrel rendelkező cégcsoportnál végzett munka, hosszú távú, biztos munkahely

– szakmai fejlődési lehetőség

– versenyképes fizetés és juttatások

– jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkavégzés ideje: teljes munkaidő

Motivációs levéllel ellátott önéletrajzokat várunk a “jelentkezés állásra” gombra kattintva

címkék , , ,