A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Amire Tőlünk számíthatsz:

 – Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk

– Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan

 – Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked

 – Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd

 – Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik

 – Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Feladatok:

– Nemzetközi saját flottás fuvarozási ajánlatkérésekre megoldások, árajánlatok kidolgozása

– Megfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése

– Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése

– Saját fuvareszközös gépkocsivezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatása

– Társasági fuvareszközök optimális kihasználása a kiemelkedő vevői szolgáltatás érdekében,

– Riportok, kimutatások készítése

– Nemzetközi közúti, import és export, illetve belföldi komplett-, rész-, és gyűjtőfuvarozással kapcsolatos saját fuvareszközös szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása

– A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

– Felmerülő problémák kezelése

– Sérült szállítmányok kezelése

Az állás betöltéséhez szükséges:

– Minimum középfokú végzettség

– Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

– Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

– Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség

– MS Office felhasználói szintű ismerete

– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

– Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Felsőfokú vagy szakirányú (preferáltan logisztikai területen szerzett) végzettség

– SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:  Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva.