Fuvarozási adminisztrátor
A Pannon Sped Logisztika  Kft. keres fiatalos csapatába
Szállítmányozói adminisztrátor kollégát

Munkavégzés helye:  Nagykovácsi
Főbb feladatok, munkák:
Szállítmányozási feladatok koordinálása
Belső és külső szabályozásoknak megfelelő munkavégzés.
Határidők betartása.
Általános adminisztrációs feladatok ellátása.
Kimenő és bejövő postakezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettség.
Önálló, felelősségteljes munkavégzés.
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word).
Adminisztráció területén szerzett tapasztalat.
Precizitás, pontosság, megbízhatóság.
Monotóniatűrés.

Amit kínálunk:
Folyamatos, hosszú távú munka
Versenyképes fizetés.
Szakmai támogatás.
Fiatalos csapat.