Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, tudsz egyszerre több dologra figyelni, precíz vagy a munkában, jártas vagy a munkaügyben és számíthatnak rád a kollégáid, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkaügyi koordinátor kollégát keresünk csapatunkba!

Feladatok:

-Beléptetés és kiléptetés koordinációja, felelős a dokumentumok aláírattatásáért

-Jelenléti ívek koordinációja: összegyűjti, ellenőrzi, lefűzi a jelenlétiket

-Munkáltatói igazolások koordinációja

-Alkalmi bejelentések koordinációja

-Be- és kilépő munkavállalók eszközeinek kiadása/bevétele, nyilvántartása

-Mobilflotta ügyintézés

-Gépjárműflotta ügyintézés

-Webeye ellenőrzés (menetlevél-webeye km – üzemanyagszámlák szerinti tankolt liter)

Elvárások:

-Versenyszférában, hasonló területen szerzett, legalább 3 év tapasztalat

-Legalább középfokú képzettség – felsőfokú végzettség előnyt jelent

-MS Office erős felhasználó szintű ismerete

-Proaktív szemlélet

-Erős kommunikációs képesség

-Megbízható, nyitott személyiség

-Jó szervezőképesség, problémamegoldó készség

-Jártasság adminisztrációs és szervezési feladatokban

-Gyors és pontos, önálló munkavégzés

-Terhelhetőség és rugalmasság

-Ápolt. igényes megjelenés

Amit kínálunk:

-Jó munkahelyi légkör, színvonalas munkakörülmények

-Nívós szervezeti kultúrájú csapat

-Önálló feladatok

-Versenyképes juttatási csomag