Az IFPRO Group Zrt. beszerzési, logisztikai és raktározási feladatainak ellátását végző szervezetébe keresi legújabb kollégáját.

Csatlakozz Te is hozzánk! Egy szakmai alapon működő csapat vár téged.

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • A raktári csapat motiválása, napi munkájának irányítása és ellenőrzése;
  • A raktári feladatok, folyamatok koordinálása és fejlesztése;
  • Raktári bizonylatolási rend kialakítása és betartatása;
  • Raktári nyilvántartások naprakészen tartása, jelentések, kimutatások készítése;
  • Hatékonyságnövelő javaslatok tétele;
  • A kezelt termékek szakszerű raktározásának biztosítása;
  • Sérült-, hibás-, visszáru kezelési rendszer kialakítása;
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, üzemi részlegekkel;
  • Előírt leltárok szervezése, koordinálása;
  • Áru bevételezési-és kiadási feladatok ellátása, kézi és gépi anyagmozgatás.

Ezeket várjuk Tőled, ha csatlakozni szeretnél:

  • Középfokú végzettség;
  • Legalább 2 év raktározásban szerzett tapasztalat;
  • Legalább 1 év csoportvezetői tapasztalat;
  • Gépkezelői jogosítvány (3312; 3313; 3324);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, levelező rendszerek);
  • Önállóság, döntési- és problémamegoldó képesség;
  • Precizitás, pontosság, proaktivitás;
  • Kiemelkedő szervezési készség;
  • Csoportmunkára való képesség és hajlandóság;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség.

Amire nálunk biztosan számíthatsz:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok;
  • Képzési lehetőségek;
  • Támogató, fiatal, dinamikus csapat;
  • Széleskörű karrier- és fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Munkába járási támogatás rendelet szerint.

Munkavégzés helye: Miskolc, Kazincbarcika

Érdeklődhetsz a +36 70/ 329-5999 telefonszámon is.