Kiemelt partnerünk megbízásából keresünk logisztikai adat elemzőt, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cégbe budapesti telephelyre

Logisztikai adatelemző

Feladatok

  • Adatszolgáltatás menedzselése a felsővezetés számára a vállalat szakmai feladataival összefüggésben, döntéselőkészítő riportok készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel
  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása
  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése
  • Adatbázisok monitorozása, adattisztításra való javaslattétel, fejlesztési javaslatok adatbővítési javaslatok előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása
  • Piaci adatok elemzése és értelmezése, eredmények, trendek elemzése
  • Meglévő vállalati algoritmusok futtatása, újak készítése az üzleti igények alapján
  • Vállalati projektekben való részvétel

Elvárások, tapasztalat

  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves SQL lekérdezési tapasztalat, adattárházi lekérdezésekben való jártasság
  • Aktív erős excel tudás (power query, power pivot, DAX, VBA)
  • Proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Strukturált, gyakorlatias gondolkodásmód, komplex probléma felismerés és megoldás
  • Tapasztalat analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Kiváló tanulási készség

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet