Ha mindig van egy mosolyod a vendégeknek, szereted a változatos munkát, számíthatnak rád a kollégáid és tudsz az iroda háziasszony lenni, akkor jelentkezz hozzánk!

Irodai asszisztens – recepciós kollégát keresünk csapatunkba!

Feladatok:

-Az iroda általános működésével kapcsolatos tevékenységek ellátása

-Vendégek, ügyfelek fogadása

-Központi telefonszámra érkező telefonhívások fogadása, kezelése

-Postai és egyéb küldemények indítása, fogadása, rendszerezése, iktatása

-Központi címre érkező e-mailek kezelése

-Kapcsolattartás az iroda működtetésével kapcsolatos partnercégekkel, szolgáltatókkal

-A cég tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése, tárolása, archiválása

-Vendégparkoló foglalás/vendégek fogadása a parkolóban

-Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

-Tárgyalófoglalás kezelése

Elvárások:

-Versenyszférában, hasonló területen szerzett, legalább 3 év tapasztalat

-Legalább középfokú képzettség – felsőfokú végzettség előnyt jelent

-MS Office erős felhasználó szintű ismerete

-Proaktív szemlélet

-Erős kommunikációs képesség

-Megbízható, nyitott személyiség

-Jó szervezőképesség, problémamegoldó készség

-Jártasság adminisztrációs és szervezési feladatokban

-Gyors és pontos, önálló munkavégzés

-Terhelhetőség és rugalmasság

-Ápolt. igényes megjelenés

Amit kínálunk:

-Jó munkahelyi légkör, színvonalas munkakörülmények

-Nívós szervezeti kultúrájú csapat

-Önálló feladatok

-Versenyképes juttatási csomag