A 27 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, modern, korszerű gépparkkal (láng- és plazmavágó gépek, szemcseszóró berendezés, lézervágó, egyengető, élhajlító gépek, CNC vezérlésű fűrészgép és hegesztőüzemmel) rendelkező, vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozó társaságunk,  FERROPATENT Zrt. szekszárdi üzemébe Gyártáselőkészítő lakatos munkatársat keres.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

-Árajánlatok készítése

-Munkadarabok előkészítése gyártáshoz, kis, nagy- sorozatszámú gyártmányok összeállítása

-Cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása

-Vevőre szabott személyi tanácsadás és megoldások kidolgozása

Elvárások:

-A cég termékeinek részletes megismerése

-Legalább középfokú végzettség

-Műszaki rajz olvasása, magas szintű ismerete

-Csapatmunkában való részvételi hajlandóság

-Számítógép felhasználói szintű (World, Excel, PowerPoint stb.) ismerete

Előnyt jelent:

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem

-Kiváló munkahelyi körülmények

-Szakmai fejlődési lehetőségek