A Ferropatent Zrt. vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozik. A kizárólag magyar tulajdonú Társaság vezető piaci pozíciót tölt be a hazai acél és fémfeldolgozás területén.

Fejlődésünk és sikeres működésünk záloga munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaink magas színvonala.

Kiemelt figyelmet fordítunk és támogatást nyújtunk munkavállalóink célzott oktatására és képzésére.

Hiszünk abban, hogy magas minőséget csak elkötelezett, szakképzett és motivált munkatársakkal együtt tudjuk elérni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

-A termikus vágóüzemben üzemelő CNC gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása

-Tervezett gépkarbantartás megvalósítása, dokumentálása

-Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás

-Átállásokban való közreműködés

-Napi szintű riportálás, szükséges nyilvántartások vezetése

-Szükség esetén társszakmákkal történő együttműködés (villanyszerelő, targoncaszerelő, emelőeszköz javító)

Elvárások:

-Középfokú műszaki végzettség

-Minimum 2 éves szakmai tapasztalat

-Nagyfokú precizitás, önállóság

-Nagy munkabírás, terhelhetőség

-MS Office programok magaszintű ismerete

Előnyt jelent:

-Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

-Versenyképes bérezés

-Azonnali munkakezdés

-Műszakpótlék

-Munkába járási támogatás

-Teljes munkaruházat biztosítása

-Változatos, kihívásokkal teli munkakör

-Szakmai fejlődés és hosszútávú munkalehetőség

-Stabil vállalati háttér