Cégünk a J&S Speed Kft., 100%-ban magyar tulajdonú vállalatként átfogó logisztikai, nemzetközi fuvarozási, szállítmányozási, fuvarszervezési szolgáltatást nyújt több mint 28 éves tapasztalattal és szaktudással.

Fő tevékenységeink:

■fuvarozás,
■nemzetközi fuvarozás,
■speditőr,
■raktározás.

Közel 100 fős járműflottával, saját szervizzel, autómosóval rendelkezünk.

Csatlakozz csapatunkhoz, pécsi irodánkba fuvarszervező munkatársat keresünk!

Ami az állás betöltéséhez elengedhetetlen:

– Minimum középfokú végzettség

– Angol nyelv legalább közép szintű ismerete

– Precíz, önálló munkavégzés

– Megbízhatóság

– Csapatszellem

– Pozitív hozzáállás

– Együttműködési és problémamegoldó készség

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– Pályakezdő jelentkezők esetében elengedhetetlen a szakmába illő végzettség

Előny:

– Második idegen nyelv (spanyol, olasz, francia, német) ismerete

– Szakirányú végzettség

– Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Milyen fő feladatai lesznek:

– Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése

– Kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal

– Fuvarfeladatok során felmerülő problémák proaktív kezelése

– Fuvarfeladatok dokumentálása és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

– Megbízói és alvállalkozói ügyfélkör bővítése

– Vállalatirányítási rendszer napi szintű használata

– Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

Amit cégünk kínál:

– Összetartó, rutinos csapat

– Jól felszerelt, kényelmes irodai környezet

– Munkához szükséges eszközök biztosítása

– Hosszú távú, stabil munkahely