Zöldség-gyümölcs összekészítő (részmunkaidőben is)

Feladatok, amik rám várnak:

rekeszek/kartonok raklapra történő összepakolása, a bolti rendelések összekészítése
göngyölegek válogatása

Amit magammal hozok:

pontosság
megbízhatóság
hosszú távra tervezek
előny, ha releváns tapasztalattal rendelkezem
tömegközlekedés igénybevétele nélkül is meg tudom oldani a munkába járást

Ami meggyőz:

8 órás műszakban 19:30-04:00, havi bruttó 335.700 Ft kezdő fizetés*
(8 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

6 órás műszakban 19:30-02:00, havi bruttó 251.775 Ft kezdő fizetés
(6 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

4 órás műszakban 19:30-23:30, havi bruttó 167.850 Ft kezdő fizetés
(4 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

3 X 5 órás műszakban 19:30-00:30, havi bruttó 125.888 Ft kezdő fizetés
(5 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti három napon)

+ 30% éjszakai pótlék,
+ 100% ünnepnapi pótlék
munkába járás költségének támogatása
ingyenes targoncavezetői jogosítvány
kiépített, modern eszközpark
egyéb ingyenes juttatások
tiszta, rendezett raktári munkakörnyezet
összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.