Raktári takarító

Feladatok, amik rám várnak:

raktárterület takarítása modern takarítógépekkel
rámpák takarítása
raklapok, rekeszek és csomagolóanyagok válogatása
raktárosok munkájának segítése

Amit magammal hozok:

pontosság
megbízhatóság
hosszú távra tervezek
előny, ha releváns szakmai tapasztalattal rendelkezem

Ami meggyőz:

8 órás műszakban havi bruttó 304.600 Ft-os fizetés
+ 30% éjszakai pótlék az éjszakai műszakban

munkába járás költségének támogatása
ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
kiépített, modern eszközpark
egyéb ingyenes juttatások

állandó műszakok hétfőtől-szombatig, beosztás szerint heti 5 nap munkavégzéssel
6:00-14:30 (délelőttös műszak), vagy
12:00-20:30 (délutános műszak), vagy
20:00-04:30 (éjszakai műszak)

vagy váltott műszakban hétfőtől-szombatig, beosztás szerint heti 5 nap munkavégzéssel
A héten: 08:00-16:30
B héten: 12:00-20:30

tiszta, rendezett raktári munkakörnyezet
összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.