Raktári dolgozó – áruátvevő – 4 vagy 8 órás műszak

Feladatok, amik rám várnak:

beérkező frissáru minőségi és mennyiségi átvétele száraz- és hűtött áru területen 16:00-20:00 között
rekeszek és kartonok raklapra történő összepakolása bolti megrendelések alapján 20:00-tól
egyéb átvételi és adminisztratív feladatok

Amit magammal hozok:

pontosság
megbízhatóság
hosszú távra tervezek
előny, ha frissáru területen szerzett korábbi releváns munkatapasztalattal rendelkezem

Ami meggyőz:

8 órás állandó műszakban 16:00-00:30, havi bruttó 335.700 Ft kezdő fizetés*,
(Hétfőtől – Vasárnapig, beosztás szerint heti 5 munkanap)

4 órás műszakban 16:00-20:00, havi bruttó 167.850 Ft kezdő fizetés,

+ bruttó 300 Ft/óra délutános pótlék
+ 30% éjszakai pótlék
+ 100% ünnepnapi pótlék
munkába járás költségének támogatása
ingyenes targoncavezetői jogosítvány
kiépített, modern eszközpark
egyéb ingyenes juttatások
tiszta, rendezett raktári munkakörnyezet
összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.