Áruösszekészítő szárazáru területre

Feladatok, amik rám várnak:

kartonok raklapra történő összepakolása szárazáru munkaterületen

Amit magammal hozok:

pontosság
megbízhatóság
hosszú távra tervezek
előny, ha releváns tapasztalattal rendelkezem

Ami meggyőz:

napi 8 órás választható műszakban havi bruttó 335.700 Ft kezdő fizetés
05:00-13:30 vagy 10:00-18:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap munkavégzéssel

munkába járás költségének támogatása
ingyenes céges buszjárat lehetősége a délelőttös műszak esetén (05:00-13:30) a következő településekről: Érd-Törökbálint-Budaörs
ingyenes targoncavezetői jogosítvány
kiépített, modern eszközpark
egyéb ingyenes juttatások
tiszta, rendezett raktári munkakörnyezet
összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.