Ha szereted a kihívásokkal teli projekteket, tudod hogy kell tárgyalni üzleti partnerekkel, eredményorientált vagy, több éves beszerzői tapasztalattal rendelkezel, igényes és precíz vagy a munkádban, akkor jelentkezz hozzánk!

Beszerző kollegát keresünk csapatunkba!

Feladatok:

-A vállalat csoport tevékenységeihez (kivitelezés, üzemeltetés, karbantartás) és a működéséhez kapcsolódó komplex beszerzési folyamatok kezelése

-A beszerzések és versenyeztetések teljeskörű lebonyolítása (ajánlati kiírás készítése, ajánlatok bekérése, azok értékelése, ártükör készítése, szerződések előkészítése és megkötése)

-Kiemelten fontos terület az új alvállalkozók, beszállítók felkutatása és előminősítése, a jelenlegi alvállalkozói kör bővítése, velük történő tárgyalások lebonyolítása

-Piaci változások folyamatos nyomon követése

Elvárások:

-Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági/beszerzési menedzsment, vagy mérnöki szakterületen)

-Több éves beszerzői gyakorlat

-Ms Office (Excel és Word) magaszintű ismerete/használata

-Csapatban történő munkavégzés érdekében jó együttműködési és kommunikációs készség

-Megbízhatóság, határozottság, pontosság

-Stressztűrés, terhelhetőség

-Eredményorientált, önálló és logikus munkavégzés

Előnyt jelent:

-Az üzemeltetéshez, karbantartáshoz vagy kivitelezéshez kapcsolódó projekt beszerzésben szerzett legalább 3 éves gyakorlat

-Közbeszerzési gyakorlat

-AutoCad és MS Projekt programok ismerete

-Idegen nyelv ismerete (angol)

Amit kínálunk:

-Hosszú távú együttműködés

-Szakmai támogatás

-Anyagi és emberi megbecsülés

-Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

-Modern munkakörnyezet