Kiemelt együttműködő partnerünk a fenti pozícióba keres munkatársat.

Feladatai:
  • a beszerzési osztály operatív irányítása, támogatása a Beszerzési igazgatóval együttműködve,
  • a beszerzési tevékenység koordinálása, üzemeltetéshez szükséges áruk és szolgáltatások beszerzése,
  • beruházásokhoz kapcsolódó beszerzések koordinálása,
  • új beszállítói lehetőségek feltérképezése,
  • beszállítói kapcsolatok kezelése,
  • beszerzési ütemtervek nyomon követése,
  • beszerzési stratégia, akciótervek készítésében és kivitelezésében való részvétel,
  • árak és beszerzési feltételek tárgyalása,
  • statisztikák és beszámolók készítése,
  • a beosztott dolgozók felügyelete és motiválása,
  • társosztályokkal való szoros együttműködés.
Nálunk a helye, ha:
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel (műszaki és/vagy gazdasági), és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik vezetői pozícióban,
  • talpraesett, folyamatgondolkodó, vezető személyiségnek tartja magát,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete (Excel, PPT),
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezik,
  • stratégiai gondolkodásmód jellemzi munkáját.
Szükséges nyelvtudás:
  • angol  (minimum középfokú nyelvtudás).
Amit ajánlunk:
  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • versenyképes fizetést, prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztár
Állás, munka területe(i):
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
Szükséges végzettség:
  • Főiskola
  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő

Bruttó bérigényét kérjük, feltétlenül tüntesse fel jelentkezése során!