Partnerünk műszaki területen, innovációban és technikai megoldásokban élen járó vállalat Európában, budapesti leányvállalatuk számára keresünk új kollégát.

Főbb feladatok, munkák:
  • Beszerzési-logisztikai feladatok ellátása (megrendelések feldolgozása, bejövő számlák feldolgozása, rendelés visszaigazolások elkészítése, a szállítási határidők ellenőrzése)
  • Értékesítés támogatása (műszakilag előkészített ajánlatok elkészítése, kiküldése, nyomon követése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és az anyavállalattal
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági)
  • Adminisztratív és beszerzési, logisztikai feladatokban való jártasság
  • MS Office gyakorlati ismerete
  • Önálló feladatvégzés, nagyfokú precizitás
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (középfok/kommunikációképes szint)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Budapest 9. kerületi munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat