Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártóközpontja. A cég az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán meghatározó szereplő. Termékeit globálisan, de főleg Európában értékesíti.

Főbb feladatok, munkák:
  • A stratégiai beszerzéshez kapcsolódó feladatok végrehajtása: beszállító tárgyalási stratégiák fejlesztése és vezetése, a beszerzési csapat készségeinek és kompetenciájának fejlesztése
  • Piaci információk gyűjtése, változások nyomon követése, benchmarking tevékenység és hatékonyságnövelés
  • A társaság gyártási folyamataihoz szükséges anyagok beszerzésének koordinálása, ellenőrzése és dokumentálása a teljes folyamat során
  • Fejlesztési projektekhez kapcsolódó új anyagok és beszállítók feltárásának koordinálása, határidők betartatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves beszerzési és ellátási lánc menedzsment területén szerzett tapasztalat,
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Magas szintű ismeretek az üzleti adminisztrációban és a szerződéskötésben
  • Erős tárgyalási képesség, szerződés-tárgyalási tapasztalat, kiváló kommunikációs és prezentációs készség
Amit kínálunk:
  • Pozícióhoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • 100%-os bejárás támogatás
  • Lakhatási támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Bónusz
  • Rugalmas munkaidő, törzsidővel