A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Nagytarcsa irodájába az alábbi pozícióra:

Diszpécser

Amire Tőlünk számíthatsz:

 – Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk

– Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan

 – Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked

 – Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd

 – Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik

 – Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Feladataid lesznek:

– Partnerekkel való kapcsolattartás

– Gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák megoldása

– Adminisztrációs feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez szükséges:

– Minimum középfokú végzettség

– AETR ismeret

– MS Office felhasználói szintű ismerete

– Hasonló területen szerzett tapasztalat

– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

– Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

– GPS programok kezelése

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva.