Cégünk több, mint 20 éve a magyarországi szolgáltatói piac egyik vezető és egyben szakmailag elismert szereplője magas szintű technológiai háttérrel, tudással és folyamatos innovációval.

Folyamatosan fejlődünk, mind beruházások, mind cégvásárlások által. Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Általános karbantartó

Feladatok:

-A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása

-Termelő, termelést elősegítő berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása

-Gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése

-Hibák, javítások dokumentálása

Elvárások:

-Műszaki szakirányú végzettség

-Gyakorlatiasság, több éves szakmai tapasztalat

-Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség

-Nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

-Ipari gépkarbantartással, villamossági és műszerészi feladatokkal kapcsolatos tapasztalattal rendelkezik

-Pneumatikus rendszerek ismerete

-PLC vezérlés és szabályzás ismerete

-Alapfokú mechanikai, lakatos munkák elvégzése

Amit nyújtunk:

-Hosszú távú, stabil munkalehetőség

-Fejlődési lehetőség

-Versenyképes fizetési csomag

-Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fizetési igény megjelölésével küldje le fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.