A Waberer’s Alkalmazás támogató munkatársat keres csapatába.

Pozíció jellemzése:

– Beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, ügyintézés, teljes körű kiszolgálás supportálással,

– Ügyintézésekhez kapcsolódó adminisztráció,

– Ügyfelek, felhasználók szakszerű és udvarias kiszolgálása,

– Helyszíni oktatások, rendszer bevezetések,

– Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása Windows platformon,

– Felhasználói tanácsadás, Telefonos ügyfél tájékoztatás,

– Helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése.

AMIT TUDNOD KELL:

– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– logisztikai vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

– MS Office magabiztos használata

– angol nyelvismeret

– rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

– kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

– dinamikus hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés

– kreatív, önvezérelt, proaktív hozzáállás

– magas szintű problémamegoldó és szervezési képesség

AMIT NYÚJTUNK:

– stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, piacvezető magyar nagyvállalat, ugyanakkor barátságos légkör

– versenyképes juttatási csomag

– változatos feladatok, szakmai fejlődés lehetősége

– fiatalos, dinamikus munkakörnyezet