Cégünk ügyvezető igazgatója mellé keresünk személyi asszisztenst.

Személyi asszisztens

Elvárások:
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • középfokú, tárgyalóképes, élő, aktív angol nyelvtudás
  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek
Feladatok:
  • az ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • szerződések előkészítése, egyszerűbb szerződések megszövegezése önállóan
  • számlázás, teljesítésigazolások készítése
  • prezentációk elkészítése
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
  • Középiskola
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Home office kombináció
Munkavégzés helye:
Solymár , Budapest 2/A