A Ferropatent Zrt. vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozik. A több, mint 100 családnak munkát adó, kizárólag magyar tulajdonú Társaság vezető piaci pozíciót tölt be a hazai acél és fémfeldolgozás területén és egyike Tolna megye legmeghatározóbb vállalkozásainak.

Fejlődésünk és sikeres működésünk záloga munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaink magas színvonala.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

-Beérkező és kimenő járműforgalom kezelése

-Kimenő áruforgalom ellenőrzése

-Személy és személygépkocsi forgalom koordinálása

-Érkező vendégek delegálása a felelős kollégákhoz

-Telephely karbantartásban részvétel, locsolás, fűnyírás

Elvárások:

-Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre

-Kiváló fizikum, magafokú vitalitás

-2 műszakban történő munkavégzés vállalása

-Telefon, számítástechnikai eszközök kezelése

Előnyt jelent:

-Nyugdíjas

-1-3 éves portaszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-Korrekt bérezés és juttatási csomag

-Műszakpótlék

-Munkába járási támogatás

-Teljes munkaruházat biztosítása